Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Zblewo
Numer: StPr/24/0915
OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane demontaż, montaż stolarki otworowej, prace wykończeniowe wnętrz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

koniecznie osoba bezrobotna zarejestrowana w tut. urzędzie

Miejsce pracy:

Zblewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik robót wykończeniowych

Wykonywanie prac remontowo-wykończeniowych , wykonywanie ścianek działowych kartonowo-gipsowych, malowanie, wykonywanie tynków, wykonywanie posadzek. Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Leśniewo
  • wczoraj

Pracownik ogólnobudowlany

Malowanie, docieplanie, mycie ciśnieniowe elewacji i dachów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie. 38.2024.JJ

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

  • Charzykowy
  • wczoraj

Pracownik budowlany

Budowa domów jednorodzinnych w systemie tradycyjnym i Izodom, rozprowadzanie instalacji. Pracodawca zapewnia dowóz na miejsce pracy. Praca na terenie woj. pomorskiego. Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Gdynia
  • wczoraj