Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0971
OBOWIĄZKI:
Budowa domów jednorodzinnych w systemie tradycyjnym i Izodom, rozprowadzanie instalacji. Pracodawca zapewnia dowóz na miejsce pracy. Praca na terenie woj. pomorskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdynia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik robót wykończeniowych

Wykonywanie prac remontowo-wykończeniowych , wykonywanie ścianek działowych kartonowo-gipsowych, malowanie, wykonywanie tynków, wykonywanie posadzek. Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Leśniewo
  • wczoraj

Pracownik ogólnobudowlany

Malowanie, docieplanie, mycie ciśnieniowe elewacji i dachów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie. 38.2024.JJ

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

  • Charzykowy
  • wczoraj

Pomocniczy robotnik budowlany

prace ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: 94.2024.AK

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

  • Chojnice
  • wczoraj