Doradca finansowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/24/1066
OBOWIĄZKI:
Analiza potrzeb ubezpieczeniowych klienta,pomoc w opracowywaniu oferty ubezpieczeniowej klientów,sporządzanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji, pozyskiwanie nowych klientów - dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: komunikatywnośc

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach