Animator kultury

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Animator kultury
Miejsce pracy: Prabuty
Numer: StPr/24/0675
OBOWIĄZKI:
pomoc w organizowaniu imprez kulturowych, planowanie procesu animacji kultury
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Prabuty


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego

Organizacja i prowadzenie zajęć animacyjnych i tematycznych warsztatów dla dzieci. Prowadzenie i ogranizowanie zajęć podczas imprez okolicznościowych.Praca 40h tygodniowo. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kartuzy
  • 2024-09-12

Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego

Organizacja i prowadzenie zajęć animacyjnych i tematycznych warsztatów dla dzieci. Prowadzenie i ogranizowanie zajęć podczas imprez okolicznościowych.Praca 40h tygodniowo. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kartuzy
  • 2024-09-06

Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego

Organizacja i prowadzenie zajęć animacyjnych i tematycznych warsztatów dla dzieci. Prowadzenie i ogranizowanie zajęć podczas imprez okolicznościowych.Praca 40h tygodniowo. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kartuzy
  • 2024-08-22