Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Stolarz
Miejsce pracy: Dąbki (pow. chojnicki, gm. Czersk), Dąbki
Numer: StPr/24/0550
OBOWIĄZKI:
prace związane z produkcją mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Dąbki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Podobne ogłoszenia:

Stolarz

prace związane z produkcją mebli Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Dąbki (pow. chojnicki, gm. Czersk), Dąbki
  • dzisiaj

Stolarz Meblowy

Opis stanowiska montaż mebli z wyciętych formatek CNC wykonywanie elementów do mebli skrzyniowych przeznaczonych do wyposażenia jachtów obróbka maszynowa elementów budowy mebla praca z rysunkiem technicznym obsługa elektronarzędzi i...

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk, ul. Tarcice 6
  • 2024-09-07

Pracownik produkcji drzwi drewnianych

Zakres obowiązków: produkcja drzwi drewnianych (szlifowanie, obróbka, cięcie, klejenie, pakowanie itp) Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, lub w zawodzie stolarza umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi...

  • Lignus sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 2024-09-04