Pracownik produkcji drzwi drewnianych

Lignus sp. z o.o jest producentem drzwi i mebli drewnianych.
Pracownik produkcji drzwi drewnianych
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • produkcja drzwi drewnianych (szlifowanie, obróbka, cięcie, klejenie, pakowanie itp)
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, lub w zawodzie stolarza
  • umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi
  • znajomość rysunku technicznego
Mile widziane:
  • uprawnienia na wózek widłowy
Oferujemy:
  • premia uznaniowa za zaangażowanie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Stolarz

prace związane z produkcją mebli Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Dąbki (pow. chojnicki, gm. Czersk), Dąbki
  • 2024-09-16

Stolarz

prace związane z produkcją mebli Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Dąbki (pow. chojnicki, gm. Czersk), Dąbki
  • 2024-09-07

Stolarz Meblowy

Opis stanowiska montaż mebli z wyciętych formatek CNC wykonywanie elementów do mebli skrzyniowych przeznaczonych do wyposażenia jachtów obróbka maszynowa elementów budowy mebla praca z rysunkiem technicznym obsługa elektronarzędzi i...

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk, ul. Tarcice 6
  • 2024-09-07