Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Dekarz
Miejsce pracy: Janowo (pow. starogardzki, gm. Starogard Gdański), Janowo
Numer: StPr/24/0856
OBOWIĄZKI:
- montaż blachodachówki i dachówki,- montaż orynnowania oraz okien dachowych,- łatowanie dachu,- montaż opierzeń dachowych,- grzanie papy termozgrzewalnej;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Rezerwa Ministra staż dla osób poniżej 30 roku życia

Miejsce pracy:

Janowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim