Nauczyciel języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Waplewo Wielkie
Numer: StPr/24/0616
OBOWIĄZKI:
nauczanie j. angielskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Waplewo Wielkie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Prowadzenie zajęć zgodne z podstawą programową. Dostosowanie metod, form pracy i zagospodarowanie przestrzeni edukacyjnej do potrzeb, możliwości, zainteresowań, wieku - tj. specyficznych potrzeb dziecka. Praca od poniedziałku do piątku w...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Pruszcz Gdański
  • dzisiaj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Prowadzenie zajęć zgodne z podstawą programową. Dostosowanie metod, form pracy i zagospodarowanie przestrzeni edukacyjnej do potrzeb, możliwości, zainteresowań, wieku - tj. specyficznych potrzeb dziecka. Praca od poniedziałku do piątku w...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Pruszcz Gdański
  • dzisiaj

Nauczyciel religii

nauka religii w szkole podstawowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: TEOLOGIA Wymagania inne: - PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Kołczygłowy
  • wczoraj