Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/24/7566
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć zgodne z podstawą programową. Dostosowanie metod, form pracy i zagospodarowanie przestrzeni edukacyjnej do potrzeb, możliwości, zainteresowań, wieku - tj. specyficznych potrzeb dziecka. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 9-17 (praca zmianowa).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie: studia pedagogiczne na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowania przedszkolnego lub studia magisterskie i przygotowanie pedagogiczne z odbytą praktyką w przedszkolu lub w trakcie studiów. Doświadczenie zawodowe: mile widziane. Uprawnienia: mile widziane dodatkowe uprawnienia w kierunku pedagogiki specjalnej lub logopedii, miła aparycja, pogodne usposobienie, cierpliwość, łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 900 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy