Rejestratorka

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Rejestratorka
Miejsce pracy: Kiełpino
Numer: StPr/24/1003
OBOWIĄZKI:
Odbieranie telefonów, umawianie pacjentów, obsługa programu komputerowego, obsługa mediów społecznościowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kiełpino


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Rejestratorka medyczna

rejestracja pacjentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

  • Lębork
  • 2024-09-13

Pomocnik masażysty

rejestracja pacjentów, nauka wykonywania masaży Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Grupę docelową w ramach programu Fundusze Europejskiej dla Pomorza stanowią osoby zarejestrowane w urzędzie jako bezrobotne,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Kwidzyn
  • 2024-09-09

Rejestratorka medyczna

rejestracja pacjentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

  • Lębork
  • 2024-09-08