Montażysta okien

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Montażysta okien
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/1769
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem; okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 8.00- 16.00; miejsce wykonywania pracy: teren kraju- według zlecenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

umiejętności manualne, dokładność, znajomość elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Słupsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik montażu i magazynu wyrobów gotowych

Praca związana z montażem - składaniem elementów szaf, regałów i innych wyrobów ze stali, montowaniem zamków, pakowaniem i załadunkiem wyrobów gotowych do sprzedaży w magazynie wyrobów gotowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Skarszewy
  • wczoraj

Monter wyposażenia AGD

Opis stanowiska Montaż wyposażenia osprzętu AGD Pasowanie oraz montaż paneli tapicerowanych, lakierowanych i fornirowanych Praca przy jednostkach w lokalizacjach Doki i Tarcice Wsparcie serwisowe (30% czasu pracy) Montaż mebli/wyposażenia (70%...

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk
  • 2024-09-14

Montażysta

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace przygotowawcze przy budowie ekspozycji. Od kandydatów...

  • AGATA Spółka Akcyjna

  • Gdańsk
  • 2024-09-10