Nauczyciel plastyki i techniki

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Nauczyciel plastyki i techniki
Miejsce pracy: Jasień (pow. bytowski, gm. Czarna Dąbrówka), Jasień
Numer: StPr/24/0629
OBOWIĄZKI:
nauczanie przedmiotu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jasień


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Nauczyciel Akademicki w Zakładzie Anatomii i Neurobiologii

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: Prowadzenie i dokumentowanie działalności badawczej lub badawczo-rozwojowej, w tym udział w upowszechnianiu rezultatów działalności badawczej, Prowadzenie i dokumentowanie...

  • GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY OD 1 WRZEŚNIA LUB OD 1 PAŹDZIERNIKA DO...

  • Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

  • dzisiaj

Nauczyciel informatyki / specjalista

prowadzenie lekcji, przygotowanie planów pracy oraz prowadzenie dokumentacji, sprawdzanie prac pisemnych, zadań domowych, uczestniczenie w zebraniach rady pedagogicznej, dyżur na korytarzach w czasie przerw Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Bytów
  • wczoraj