Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Kucharz
Miejsce pracy: Reda
Numer: StPr/24/1474
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dań w restauracji kebab, przygotowanie specjalnego sosu do dania kebab, Utrzymywanie pomieszczenia w czystości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: bengalski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Reda


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kucharz

Przygotowywanie potraw i posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: brak wymagań

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Malbork
  • dzisiaj

Kucharz

Przygotowywanie potraw i posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: brak wymagań

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Malbork
  • dzisiaj

Kucharz

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia: praca w zespole Wymagania inne: mile widziane wykształcenie gastronomiczne i doświadczenie w pracy na stanowisku...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

  • Sztum
  • 2024-09-16