Technik administracji

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/7499
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP- Przyjmowanie poczty wpływającej do GUP, skanowanie jej do systemu EZD PUW. - Oznaczanie listów kodami kreskowymi.- Roznoszenie korespondencji na poszczególne komórki organizacyjne.- Wykonywanie zestawień oraz zliczanie listów zwykłych i poleconych.- Udzielanie informacji klientom, a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych.- Wykonywaniu wstępnej selekcji poczty elektronicznej, umieszczaniu przy niej identyfikatora oraz przekazywaniu do merytorycznych komórek organizacyjnych.- Utrzymanie porządku w dokumentacji i jej archiwizacja.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy