Koordynator Budowy

Ogłoszenie numer: 9206152, z dnia 2024-08-29

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska

  • Kompleksowa koordynacja inwestycji budowlanych: planowanie, supervisja, kontrola jakości i bezpieczeństwa, nadzór nad podwykonawcami i dostawami.
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną i budowlaną.
  • Utrzymanie efektywnej komunikacji z inwestorami, projektantami i pracownikami.
  • Kontrola kosztów oraz zarządzanie budżetem i harmonogramem projektu.
  • Zapewnianie zgodności z przepisami prawa oraz normami środowiskowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie budownictwa lub pokrewne.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów, norm oraz technologii budowlanych.
  • Umiejętności zarządzania zespołem i projektami.
  • Biegłość w korzystaniu z oprogramowania do zarządzania budową i pakietu Microsoft Office.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Pełny etat na umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.
  • Szkolenia zawodowe, możliwości rozwoju i awansu.
  • Narzędzia pracy, benefity pracownicze (opieka medyczna, ubezpieczenie, karty sportowe).
  • Wsparcie menedżerskie i uczestnictwo w innowacyjnych projektach.