Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Ogłoszenie numer: 9204016, z dnia 2024-08-26

Firma Grand jest wiodącym producentem wyrobów z łososia.
Nasz zespół od 30 lat działa na rynku polskim, jak i zagranicznym.
Obecnie zatrudniamy około 100 osób i nieustannie rośniemy.
Naszym priorytetem jest rozwój i unowocześnianie metod produkcji.

Jeśli są Ci bliskie wartości ciągłego rozwoju, osiągania dobrych wyników poprzez pracę w zespole i tworzenia miejsca, w którym wszyscy będą dobrze się czuli – zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy zespołu,
  • zarządzanie personelem (rozmowy i spotkania z pracownikami, ocena pracownika delegowanie zadań, budowanie zespołu, szkolenia stanowiskowe),
  • inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających organizację pracy i dbałość o standaryzację procesów,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, procedur i instrukcji systemu zarządzania jakością, dyscypliny pracy oraz utrzymaniu porządku w podległym obszarze,
  • realizacja planów produkcji pod względem ilościowym i jakościowym,
  • realizacja oraz kontrola wskaźników efektywności procesów produkcyjnych,
  • zapewnienie zgodnego z normatywem zużycia surowców, półproduktów i materiałów,
  • raportowanie realizacji zadań i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów.

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • znajomość zasad GMP i GHP, wytycznych standardu IFS,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność na poziomie dobrym obsługi pakietów MS Office – Excel, Word,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zorientowanie na osiąganie założonych celów produkcyjnych,
  • samodzielność, logiczne i analityczne myślenie, sumienność, dokładność,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole.