Mistrz wędzarnictwa

Ogłoszenie numer: 9203911, z dnia 2024-08-26

Firma Grand jest wiodącym producentem wyrobów z łososia.
Nasz zespół od 30 lat działa na rynku polskim, jak i zagranicznym.
Obecnie zatrudniamy około 100 osób i nieustannie rośniemy.
Naszym priorytetem jest rozwój i unowocześnianie metod produkcji.

Jeśli są Ci bliskie wartości ciągłego rozwoju, osiągania dobrych wyników poprzez pracę w zespole i tworzenia miejsca, w którym wszyscy będą dobrze się czuli – zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie procesów wędzenia łososia i nadzorowanie ich realizacji zgodnie ze standardem technologicznym,
  • dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy,
  • kontrola jakości wykonanych prac,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania

  • minimalnie dwa lata doświadczenia w branży FMCG,
  • znajomość zasad GMP i GHP,
  • umiejętność pracy zespołowej - współpraca, komunikacja,
  • pracowitość, uczciwość, zaangażowanie, dokładność, koncentracja uwagi,
  • gotowość do pracy 2-zmianowej w warunkach hali produkcyjnej,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • mile widziane doświadczenie w wędzarnictwie - branża rybna, mięsna.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole.