Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/24/0478
OBOWIĄZKI:
usuwanie usterek, zarządzanie bazą danych oraz siecią, konfiguracja programów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: Technik informatyk
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

umiejętność obsługi komputera, serwerów, systemów operacyjnych, mile widziana umiejętność programowania, orzeczenie o niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie