Asystent księgowej

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/24/1275
OBOWIĄZKI:
- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym- wprowadzanie dokumentów do programu KPR oraz Symfonii- sprawdzanie rejestrów JPK z dokumentami- sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami- przygotowywanie, wypełnianie formularzy podatkowych- sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomia, rachunkowość
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

- umiejętność logicznego myślenia- łatwość przyswajania wiedzy

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie