Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Elektryk
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/24/0172
OBOWIĄZKI:
Praca na budowach, układanie kabli elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Malbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Podobne ogłoszenia:

Elektryk

Zadania naprawa i serwis instalacji elektrycznej pomiary elektryczne zapleczy kontenerowych montaż zapleczy kontenerowych serwisy / naprawy kontenerów Wymagania prawo jazdy kat. B dyspozycyjność uprawnienie energetyczne obsługa elektronarzędzi

  • STRABAG BMTI Sp. z o.o.

  • Kowale
  • 2024-09-15

Elektryk

Układanie instalacji elektrycznej na placu budowy, w obiektach zabytkowych Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Malbork
  • 2024-09-13

Elektryk

diagnozowanie i naprawianie instalacji elektrycznych, wykonywanie i montowanie instalacji elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: umiejętność posługiwania się...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Raniewo
  • 2024-08-25