Sprzątaczka

Gdański Urząd Pracy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Wiślinka
Numer: StPr/24/7385
OBOWIĄZKI:
Praca na terenie Trójmiasta w różnych miejscach. Sprzątanie hal, toalet, biur, domków gospodarczych i wczasowych w zależności od zleceń. Możliwa praca w weekendy.Wymiar czasu pracy: minimum 30 godzin tygodniowo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wiślinka


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik sprzątający

Zakres obowiązków: Dbałość o czystość obiektu oraz terenów zielonych Bieżące utrzymanie terenów zewnętrznych wokół budynków Odśnieżanie, zamiatanie Doczyszczanie Drobne przeprowadzki, transport mebli Mycie maszynowe powierzchni...

  • ISS Facility Services Sp. z o.o.

  • Starogard Gdański
  • dzisiaj

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

dbanie o czystość pomieszczeń przedszkolnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: niezbędne - niekaralność oraz gotowość do uzyskania zaświadczenia o niekaralności

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • wczoraj

Pracownik personelu sprzątającego

czyszczenie powierzchni Aquaparku w Słupsku; godz. pracy 6-14, 14-22, 22-6;okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Słupsk
  • wczoraj