Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Kucharz
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0897
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków kuchni orientalnej (indyjskiej/tureckiej); przyjmowanie i realizowanie zamówień złożonych przez klientów; sprzedawanie posiłków; dbanie o porządek i czystość miejsca pracy; przygotowywanie sprzętu i urządzeń kuchennych stosowanych w miejscu pracy i ich obsługiwanie; przygotowywanie surowców i półproduktów do sporządzania posiłków zgodnie z obowiązującymi zasadami analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli (HACCP), na każdym z etapów produkcji posiłków; obrabianie termicznie półproduktów i produktów (grillowanie, pieczenie, smażenie, gotowanie itp.); zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami; przyjmowanie i realizowanie zamówień; przygotowywanie potraw zgodnie z zamówieniami klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

konieczne: bardzo wysoka higiena osobista i pracypożądane: znajomość tajników kuchni orientalnej

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim