Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Konserwator
Miejsce pracy: Zgorzałe
Numer: StPr/24/0905
OBOWIĄZKI:
Kontrolowanie stanu technicznego urządzeń oraz bieżące elementów budynku i infrastruktury zewnętrznej , dbanie o czystość otoczenia obiektu, usuwanie usterek.Praca w godz od 7 do 15,00 oraz od 12,00 do 20,00 praca również w sobotę i niedzielę. Za sobotę i niedzielę dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dokładność, systematyczność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgorzałe

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach