Pracownik ogólnobudowlany / Pomocnik budowlany / dekarza

Ogłoszenie numer: 9193531, z dnia 2024-08-20

PPUH REMDEK s.c.

Firma budowlana z Gdańska zajmująca się kompleksową obsługą budownictwa zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany/ pomocnik

pomocnik dekarza

Miejsce pracy: Gdańsk i okolice.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych/pomoc przy wykonywaniu robót budowlanych
  • wykonywanie prac fizycznych zleconych przez kierownika budowy
  • utrzymanie w sprawności technicznej narzędzi wykorzystywanych podczas wykonywanych prac
  • dbanie o ład i porządek w miejscu wykonywania pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy