Operator Linii Śrutowania

Baltic Towers powstało w 2023 roku jako wynik współpracy polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz hiszpańskiej firmy GRI Renewable Industries, S.L.
Produkujemy wieże dla morskich turbin wiatrowych, które stanowią fundament naszych inwestycji w odnawialne źródła energii, umacniając naszą pozycję jako lidera europejskiej transformacji energetycznej. Nasza praca to nie tylko działalność gospodarcza – to tworzenie projektu, który odmienia polski sektor energetyczny, zasilając go czystą, bezpieczną energią dla następnych pokoleń.
Fabryka Baltic Towers zlokalizowana jest na Wyspie Ostrów w Gdańsku. Dzięki inwestycji powstanie ponad 500 nowych miejsc pracy.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Przygotowanie elementów do oczyszczania konstrukcji za pomocą śrutowania;
  • Śrutowanie elementów;
  • Wizualna kontrola przeprowadzonego procesu;
  • Naprawianie wad wizualnych blach;
  • Inne prace wspomagające produkcję.
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (śrutowanie/piaskowanie) minimum 6 miesięcy;
  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • Umiejętność pracy w zespole;
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym (5000-7000 zł brutto miesięcznie);
  • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w ramach obszaru produkcyjnego;
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i inne;
  • Wysokiej jakości odzież roboczą, buty;
  • W przypadku osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km od siedziby firmy pracodawca zapewnia pomoc w transporcie;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Praca w fabryce w centrum Gdańska;
  • Miła atmosfera pracy;