Pomocnik operatora wycinarki cnc do cięcia metalu

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Kartoszyno
Numer: StPr/24/0778
OBOWIĄZKI:
obsługa wycinarki cnc do cięcia metali
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kartoszyno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Podobne ogłoszenia:

Pracownik obsługi wagi

Zakres obowiązków: Obsługa wagi samochodowej (po przeszkoleniu), Sporządzenia raportów w arkuszu kalkulacyjnym, Weryfikacja dostaw (raportowanie rozbieżności wskazań wagi w stosunku do kwitów wagowych lub dok WZ dostawcy), Przyjmowanie i...

  • KOBYLARNIA S.A.

  • Gdańsk
  • 2024-09-04

Technik obsługi walcarki

Obsługa walcarek oraz innych urządzeń do gięcia i zgrzewania, w tym sterowanie maszynami i monitorowanie ich pracy. Interpretacja rysunków technicznych oraz przygotowanie materiałów do obróbki. Zapewnienie jakości wyprodukowanych elementów...

  • Baltic Towers

  • Gdańsk
  • 2024-08-22

Operator Walcarki

Interpretowanie rysunków technicznych, przygotowanie powierzchni i boków do gięcia;   Obsługa maszyny do gięcia, uruchamianie urządzeń sterujących i monitorowanie jej pracy;  Wykonywanie spoin szczepnych  zgodnie z instrukcją; ...

  • Gdańsk
  • 2024-08-20