Specjalista ds. HR

AY Prime to innowacyjna Marka, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż. Swoją pracą w wielu dziedzinach potwierdziliśmy zaufaniem jakim obdarzyło nas już ponad 1 000 Firm.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:

Prowadzenie kadr i płac

  • Rozliczanie wynagrodzeń pracowników i sporządzanie list płac.
  • Sporządzanie deklaracji i formularzy do ZUS, US, PFRON.
  • Prowadzenie akt pracowników oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy.

Działania rekrutacyjne

  • Publikacja ogłoszeń i searching.
  • Weryfikacja telefoniczna kandydatów i umawianie spotkań.

Obsługa spraw pracowniczych

  • Organizacja zatrudnienia i onboarding.
  • Prowadzenie działań employer brandingowych.
  • Współpraca z innymi działami w celu przeprowadzania ocen okresowych.
Wymagania:

Doświadczenia

  • Wymagane na podobnym stanowisku w branży HR.
  • Samodzielnej i kompleksowej obsługi kadr i płac.

Znajomości programów

  • Dobrej znajomości Excela  - kojarzysz wyszukaj.pionowo? przyda się
  • Obsługi programu do kadr i płac.

Umiejętności

  • Komunikatywności - to u nas podstawa, nie tylko w rozmowach rekrutacyjnych, ale i w budowaniu relacji z pracownikami.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Zainteresowania tematem HR.
  • Zaangażowania i pozytywnej energii, którą będziesz zarażać resztę firmy :)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.

  • Czas pracy od poniedziałku do piątku (w elastycznym systemie godzinowym).

  • Benefity: karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy oraz eventy firmowe.
Jak będzie wyglądać proces rekrutacji?
  • Wyślij nam swoje CV.

  • Zadzwonimy do Ciebie aby zaprosić cię na rozmowę rekrutacyjną.

  • Czekają Cię dwa spotkania rekrutacyjne – z Rekruterem AY Prime oraz z potencjalnym Pracodawcą.

  • Na koniec decyzja -  Twoja i nasza.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez AYP Sp.z.o.o Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy rekrutacyjne.