Brygadzista działu mechanicznego

Ogłoszenie numer: 9169756, z dnia 2024-08-23

W Sunreef Venture S.A. zatrudnimy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych
  • Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
  • Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników
  • Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach
  • Orientacja na zadania, silna osobowość

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stoczni

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Darmowy dojazd z Elbląga
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)