Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Księgowy
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0415
OBOWIĄZKI:
- dekretacje,- sporządzanie dekretacji,- księgowanie dokumentacji- sporządzanie list płac itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe


Wymagania inne:

Projekt pn. Aktywność - Praca

Miejsce pracy:

Starogard Gdański


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Księgowy

Warunki pracy Praca biurowa, przy monitorze ekranowym komputera. Bezpośredni kontakt z klientem. Wyjazdy służbowe, udział w szkoleniach. Pomieszczenia biurowe znajdują się na piętrze- brak windy. Łazienki nie przystosowane do potrzeb osób...

  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Starogardzie Gdańskim

  • Starogard Gdański
  • 2024-05-10

Księgowy/a

Księgowość zdarzeń gospodarczych dla Wspólnot Mieszkaniowych. Obsługa komputerowych programów specjalistycznych (w tym programu OPTIMA). Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-05-08

Księgowa/y

Księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych. Wyliczanie, księgowanie płac. Sporządzanie pism. Przyjmowanie dokumentów od klientów. Wystawianie deklacji ZUS. Sporządzanie dokumentów kadrowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-05-07