Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Księgowy
Miejsce pracy: Puck
Numer: StPr/23.0089
OBOWIĄZKI:
Samodzielny księgowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: księgowość, finanse
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: dobra znajomość pakietu MS Office


Wymagania inne:

Obsługa "WFIRMA"

Miejsce pracy:

Puck


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Accounting Specialist

Are you seeking an opportunity to leverage your skills in a role that combines both challenge and growth? At Polpharma Biologics, we are committed to developing transformative biotechnological therapies and are proud to foster a work environment...

  • Polpharma Biologics

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Księgowa / Księgowy w Dziale Operacji Finansowych

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: nadzór nad systemem elektronicznego obiegu dokumentów, kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych i ich obiegu zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi...

  • GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

  • Gdańsk
  • wczoraj

Księgowa / Księgowy w Kancelarii Podatkowej

prowadzenie księgowości dla klientów biura - pełna księgowość, księgi przychodów i rozchodów, ewidencje VAT księgowanie i rozliczanie transakcji krajowych i zagranicznych sporządzanie deklaracji dla US (CIT, VAT, PIT, PCC) sporządzanie...

  • Kancelaria Podatkowa POLGRAND

  • Gdynia, Centrum Gdyni
  • wczoraj