Sekretarka/sekretarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Sekretarka/sekretarz
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/24/0260
OBOWIĄZKI:
wykonywanie czynności biurowo-administracyjnych, obsługa urządzeń biurowych, obsługa korespondencji, pomoc przy archiwizacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kwidzyn


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. Obsługi Sekretariatu Katedry i Kliniki Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: obsługa sekretariatu Katedry i Kliniki Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych, planowanie zajęć dydaktycznych nauczycieli akademickich, obsługa systemów uczelnianych (eDziekanat...

  • GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

  • Gdańsk
  • 2024-05-01

Sekretarka medyczna

Obsługa programu m Medica, wystawianie zaświadczen lekarskich itp.... Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

  • Sztum
  • 2024-04-29

Sekretarka

1. Zaznajomienie się z zasadami przestrzegania tajemnicy służbowej i przepisami BHP;2. Obieg korespondencji, ewidencja, wysyłka;3. Obsługa urządzeń biurowych, rejestrowanie spraw w repertoriach, rejestrach, kontrolkach;4. Powiadamianie stron...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kartuzy
  • 2024-04-09