Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/24/0593
OBOWIĄZKI:
- Telefoniczny i mailowy kontakt z potencjalnymi kontrahentami w celu umówienia wizyty - Dbanie o płynność procesów obsługi klienta- Odbieranie telefonów i wiadomośći mailowych- Udzielanie dodatkowych informacji na temat aktualnej oferty firmy - Obsługa programu CRM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

- Dobra znajomość obsługi komputera- Rozwinięte umiejętności komunikacyjne- Wyraźna wymowa- Osoba dobrze zorganizowana i skrupulatna

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie