Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0450
OBOWIĄZKI:
- telefoniczna oraz e-mail obsługa klientów,- tworzenie raportów prezentacji,- wysyłanie FV, zamówień, zleceń,- administracyjna obsługa magazynowa;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Projekt pn. Aktywność - Pracastaż dla osób powyżej 30 roku życia

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim