Monter rurociągów przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Małkowo
Numer: StPr/24/0428
OBOWIĄZKI:
Analizowanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie zakresu i rodzaju robót monterskich, potrzebnych materiałów, narzędzi, sprzętu pomocniczego i maszyn. Przygotowywanie, obróbka ręczna i mechaniczna elementów instalacji, sieci przemysłowych i urządzeń przemysłowych. Układanie rurociągów przemysłowych w wykopach na terenie i nad terenem oraz w obiektach budowlanych. Przeprowadzanie prób szczelności rurociągów przemysłowych. Konserwacja i remonty instalacji, urządzeń i sieci przemysłowych. Demontowanie rurociągów i urządzeń przemysłowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter rurociągów przemysłowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Małkowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach