Monter/ serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Kielno
Numer: StPr/24/0513
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób do 30 roku życia-montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych w obiektach przemysłowych (sklepy spożywcze, hale, galerie, centra dystrybucyjne)- montaż oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

- umiejętność obsługi elektronarzędzi- chęci nauki

Miejsce pracy:

Kielno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie