Młodszy wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Młodszy wychowawca
Miejsce pracy: Ryjewo
Numer: StPr/24/0160
OBOWIĄZKI:
opieka nad dziećmi w placówce typu socjalizacyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ryjewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Inspektor wojewódzki

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywanie zadań: praca administracyjno-biurowa, zagrożenie korupcją, przeprowadzanie kontroli, Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: stanowisko...

  • Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku

  • Gdańsk
  • wczoraj

Inspektor wojewódzki

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywanie zadań: praca administracyjno-biurowa, zagrożenie korupcją, przeprowadzanie kontroli, Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: stanowisko...

  • Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku

  • Gdańsk
  • 2024-04-16

Terapeuta zajęciowy

1. Dobieranie metod i form terapii zajęciowej stosownie do stanu zdrowia, potrzeb i zainteresowań podopiecznego. 2. Rozwijanie u podopiecznego maksymalnych zdolności do samodzielnego życia. 3. Organizowanie zajęć wytwórczych za pomocą...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Somonino
  • 2024-04-10