Monter stolarki otworowej

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Monter stolarki otworowej
Miejsce pracy: Leśniewo
Numer: StPr/22.1024
OBOWIĄZKI:
- MONTAŻ I DEMONTAŻ STOLARKI OTWOROWEJ- SERWIS- NAPRAWA - REGULACJA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leśniewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik montera urządzeń sanitarnych

wykonywanie prac przy instalacji i urządzeniach sanitarnych. Pracodawca każdorazowo zobowiązał się przeszkolić skierowanego kandydata. Wymagania inne: pracodawca zobowiązał się każdorawowo przeszkolić skierowanego kandydata

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

  • Rożental
  • wczoraj

Pracownik techniczny/monter-pomiarowiec

Wykonywanie obmiarów wg ustalonego harmonogramu. Opracowywanie dokumentacji wykonawczej dla pionu produkcji. Montaż izolacji w postaci materacy termoizolacyjnych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15. Wymagania konieczne:...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • wczoraj

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

montowanie, utrzymywanie, uruchamianie linii sieci telekomunikacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

  • Krastudy
  • wczoraj