Pomocnik montera urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pomocnik montera urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Rożental
Numer: StPr/24/0328
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac przy instalacji i urządzeniach sanitarnych. Pracodawca każdorazowo zobowiązał się przeszkolić skierowanego kandydata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

pracodawca zobowiązał się każdorawowo przeszkolić skierowanego kandydata

Miejsce pracy:

Rożental


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter instalacji

Montaż instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej w zakładach produkcyjnych. Kontrakty na terenie całego kraju. Godziny i wymiar czasu pracy według ustaleń z pracodawcą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Straszyn
  • wczoraj

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Wykonywanie oraz remonty instalacji sanitarnych, obsługa maszyn i urządzeń. Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Wielbrandowo
  • wczoraj

Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

przygotowanie procesu MONTAŻU INSTALACJI WENTYLACJI I KLIMATYZACJI ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ TECHNICZNĄ , WYKONYWANIE POMIARU ,KONTROLI ,OBSŁUGI,KONSERWACJI, PLANOWANIA,NAPRAW, I DEMONTAŻ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Gdańsk
  • 2024-05-22