Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Księgowy
Miejsce pracy: Puck
Numer: StPr/23.0089
OBOWIĄZKI:
Samodzielny księgowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: księgowość, finanse
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: dobra znajomość pakietu MS Office


Wymagania inne:

Obsługa "WFIRMA"

Miejsce pracy:

Puck


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Specjalista / Specjalistka ds. Księgowych

księgowanie dokumentów kosztowych (zakupy krajowe, WNT, import towarów i usług). weryfikowanie dokumentów kosztowych pod względem formalnym i rachunkowym dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych zgodnie z obowiązującymi przepisami...

  • TREFL

  • Gdynia, ul. Kontenerowa 25
  • wczoraj

Księgowy

- dekretacje,- sporządzanie dekretacji,- księgowanie dokumentacji- sporządzanie list płac itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Starogard Gdański
  • 2024-04-28

Księgowa/y

Księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych. Wyliczanie, księgowanie płac. Sporządzanie pism. Przyjmowanie dokumentów od klientów. Wystawianie deklacji ZUS. Sporządzanie dokumentów kadrowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-04-26