HR Business Partner

Rekrutacja dla Generalnego Wykonawcy z branży budowlanej na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end we współpracy z działem rekrutacyjnym
  • Współpraca z agencjami headhunterskimi
  • Bieżąca współpraca z międzynarodowym zespołem
  • Onboarding i offboarding pracowników
  • Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych strategii rekrutacyjnych
  • Aktywny rozwój procesów i narzędzi HR w porównaniu z międzynarodowym zespołem
  • Analiza wskaźników KPI oraz monitorowanie postępów pracowników
  • Tworzenie i wdrażanie korporacyjnej strategii HR zgodnej z celami organizacji – wdrożenie nowej polityki dla zespołu
  • Współpraca z zespołem w kontekście działalności Employer Branding i Employee Experience
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku: Administracja, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie, Psychologia lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w działaniach Employer Brandingowych
  • Doświadczenie w zakresie koordynowania i wdrażania projektów HR
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę hybrydową
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie etc.)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.