Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/24/0212
OBOWIĄZKI:
przygotowanie i wydawanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Malbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kiełpino
  • 2024-05-03

Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy.Zapoznanie się z pracą w kuchni.Pomoc w przygotowywaniu posiłków, przygotowywanie półproduktów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

  • Stegna

pomoc w przygotowywaniu posiłków Wymagania inne: doświadczenie zawodowe min. 1 rok na w/w stanowisku pracy

  • Krynica Morska
  • 2024-04-26