Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kiełpino
Numer: StPr/24/0408
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowywaniu potraw, porcjowanie, sprzątanie stanowsika pracy wraz z pomywaniem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: gastronomiczne/ kucharskie
Uprawnienia: praca w zespole jak również samodzielna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kiełpino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach