Operator maszyn szwalniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/24/0228
OBOWIĄZKI:
szycie odzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Podobne ogłoszenia:

Operator maszyn cnc

Obsługa wycinarki laserowej typu Fiber lub pras krawędziowych. Gięcie/zaginanie elementów zgodnie z dokumentacją. Realizacja przygotowanych programów produkcyjnych. Dbanie o najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Zgłaszanie awarii i...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • wczoraj

Laminiarz do przyuczenia

Szukamy nowych członków naszego zespołu na stanowisko Laminiarza. Nie potrzebujesz doświadczenia - liczy się Twoja motywacja i gotowość do nauki nowych umiejętności! Twoje zadania Laminowanie powierzchni zgodnie z instrukcjami technicznymi...

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk
  • 2024-04-24

Operator Ładowarki

Główne zadania Załadunek surowców do lejów zasypowych lub ich pryzmowanie. Sporządzanie mieszanek surowców. Niwelacja terenu. Utrzymanie maszyn w sprawności technicznej- usuwanie usterek. Wykonywanie innych prac w ruchu zakładu, związanych...

  • CEMEX Polska Sp. z o.o.

  • Gdynia, ul. Energetyków 1
  • 2024-04-22