Operator Ładowarki

Miejsce pracy: Przemiałownia Gdynia ul. Energetyków 1 (woj. pomorskie)
Główne zadania
  • Załadunek surowców do lejów zasypowych lub ich pryzmowanie.
  • Sporządzanie mieszanek surowców.
  • Niwelacja terenu.
  • Utrzymanie maszyn w sprawności technicznej- usuwanie usterek.
  • Wykonywanie innych prac w ruchu zakładu, związanych z użyciem narzędzi ręcznych.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Posiadanie uprawnień operatora ładowarki jednonaczyniowej do 20 ton.
  • Inne uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych będą dodatkowym atutem.
Co możesz zyskać pracując dla CEMEX?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z firmą zewnętrzną.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie na życie).
  • Pracę w firmie, która przestrzega zasad i standardów BHP.