Pracownik biurowy - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Pracownik biurowy - stażysta
Miejsce pracy: Kościerzyna
Numer: StPr/24/0309
OBOWIĄZKI:
pracownik biurowy w kancelarii prawnej - stażysta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kościerzyna


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

Obsługa klientów, skanowanie, kserowanie, wydawanie dokumentów, praca w Excelu, przygotowywanie wycen klientom, obsługa telefoniczna, sprawdzanie dokumentów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • wczoraj

Pracownik biurowy

1. Zapoznanie się z działem Organizacyjnym Starostwa, Regulaminem Pracy, Instrukcją kancelaryjna dla organów powiatu oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Komunikacji, zapoznanie się ze Statutem Powiatu Kartuskiego, Regulaminem...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kartuzy
  • wczoraj

Pracownik biurowy

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Nauka:prowadzenia ewidencji dokumentów księgowych w rejestrze, deklaracja ręczna i automatyczna dokumentów księgowych, realizacji i rozliczania list wypłat, analizy wydatków, sporządzania not księgowych,...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • wczoraj