Pracownik biurowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3962
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Nauka:prowadzenia ewidencji dokumentów księgowych w rejestrze, deklaracja ręczna i automatyczna dokumentów księgowych, realizacji i rozliczania list wypłat, analizy wydatków, sporządzania not księgowych, sporządzania poleceń księgowania, pomoc przy sporządzaniu wniosków o płatność. Nauka od poniedziałku do piątku, w godzinach: 07:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy