Mechanik

Ogłoszenie numer: 8934193, z dnia 2024-04-16

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty. Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Mechanik

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • montaż, sprawdzanie i testowanie systemów mechanicznych na pokładach luksusowych jachtów, np. generatorów, pomp, instalacji paliwowych
  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń mechanicznych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi elektronarzędzi
  • znajomość rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • chęci i zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - w okresie pandemii nie redukowaliśmy etatów
  • dajemy możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • po okresie próbnym możliwość weryfikacji stawki i otrzymania podwyżki, możliwość nadgodzin, wypłaty realizowane na czas
  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w godzinach 6.00-14.15, 13.30-21.45, w tym 30-minutowa przerwa
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED za 1 zł
  • kartę Multisport od 19 zł netto