Mechanik / konserwator urządzeń dźwignicowych

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce pracy: Wierzchowo-Dworzec
Numer: StPr/24/0354
OBOWIĄZKI:
Opis i zakres obowiązków stażysty:Instalowanie nowych urządzeń dźwigowych zgodnie z dokumentacją techniczną, przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ; monter odpowiedzialny jest za wykonanie prawidłowego montażu; obowiązkiem jego jest zachowanie zasad technologicznych, przestrzeganie norm zawodowych, praca wykonywana jest zgodnie z zasadmi zawartymi w rysunkach technicznych; demontaż urządzenia dźwigowego w celu montażu nowego urządzenia; przeprowadzanie prób po montażu oraz regulacja poszczególnych elementów i urządzeń zabezpieczającyh, uczstniczenie w badaniach prowadzonych przez Urząd Dozoru Technicznego, te wszystkie prace będą wykonywane pod nadzorem opiekuna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Zdolność do pracy na wysokościach

Miejsce pracy:

Wierzchowo-Dworzec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie