Młodszy specjalista do spraw marketingu

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0399
OBOWIĄZKI:
-poszukiwanie firm do współprac (ADS,SEO,GS,marketing Automation)-prace na CRMie firmowym-prowadzenie mediów społecznościowych -współtworzenie kampanii marketingowych-wsparcie tworzenia/obróbce newsletter, materiały reklamowe ,treści kartproduktów oraz landing page,regulaminu a także promocji miesięcznych -ogólna obsługa Wordpressa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni