Specjalista do spraw marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Bolesławice (pow. słupski, gm. Kobylnica), Bolesławice
Numer: StPr/24/0931
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bolesławice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Podobne ogłoszenia:

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: dbanie o oznakowanie lokali aptecznych, pozyskiwanie zgód administracyjnych na oznakowanie lokali aptecznych, weryfikacja cen i wyszukiwanie ofert ogłoszeń internetowych, weryfikacja...

  • Gemini Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk, Oliwa
  • wczoraj

Specjalista ds. marketingu

Przyjmowanie rezerwacji gości na pobyt w hotelu, robienie kalkulacji kosztów pobytu, odpisywanie na zapytania, organizowanie konferencji, okolicznościowych spotkań oraz wesel. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Wymagania...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-05-14

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu aptek stacjonarnych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: branding lokali aptecznych, realizację zadań i celów komunikacji informacyjnych oraz wizerunkowych offline i online, kontakt z jednostkami administracji publicznej w celu pozyskania...

  • 2024-05-13